Podkarpacki Klaster Energii Odnawialnej - Stowarzyszenie Podkarpacka Ekoenergetyka oraz Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. mają zaszczyt zaprosić przedstawicieli: organizacji pozarządowych, uczelni wyższych, jednostek samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w zakresie OZE z podregionu krośnieńsko-przemyskiego do bezpłatnego udziału w seminarium pn.

„Odnawialne źródła energii w praktyce”

Seminarium, organizowane w ramach projektu FARADAY- Budowa trwałych mechanizmów współpracy transgranicznej w obszarze OZE,  odbędzie się w Oleszycach w dniu 13 października 2014 roku w Restauracji Pod Księcia Górką ul. Zamkowa 61E  

Początek spotkania o godz. 09.00

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy składać do 10 października 2014r. (piątek) do godziny 13:00 na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Szczegółowe informacje pod numerem:  17 717 3300, 17 872 1434, 533 234 322

Pobierz formularz zgłoszeniowy

Pobierz program

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Organizatorzy zapewniają salę szkoleniową, materiały oraz poczęstunek kawowy i lunch.
Uczestnicy we własnym zakresie organizują i pokrywają koszty związane z dojazdem.