Представлено короткий опис мети та планованих заходів проекту, можливості співпраці з проектом для органів державної влади і місцевого самоврядування, представників бізнесу, навчальних закладів, громадських організацій, а також для домогосподарств, які зацікавлені в отриманні більш детальної інформації про технології відновлювальної енергетики та про практику їх раціонального використання.

 
Шановні пані та панове!
Пропонуємо ознайомитись з описом змісту проекту та його заходами тв. заповнити в кінці опис реєстраційну анкету зацікавленості щодо співпраці з проектом та участі в його заходах.
Будемо також вдячні, якщо заповните і надішлете нам опитувальну анкету. Опитувальна анкету буде Вам вислана після реєстрації.
 
Виконання проекту розпочалось з 1 жовтня 2013 року у рамках програми транскордонної співпраці "Польща-Білорусь-Україна. Цілі і заходи проекту повністю відповідають першому пріоритетному завданню регіональної програми інноваційного розвитку Львівської області, а саме просуванню та впровадженню енергоефективних, ресурсозберігаючих технологій, освоєнню альтернативних та відновлювальних джерел енергії (ВДЕ) та запровадженню екологічно безпечних виробництв.
 
Загальна ціль проекту:
Покращення умов для розвитку та використання відновлюваних джерел енергії на території двох регіонів, охоплених проектом, що сприятиме соціально-економічному розвитку Кроснянсько-Перемишльського субрегіону в Польщі та Львівської області в Україні.
 
Детальні цілі:
 • Розвиток суб’єктів, які підтримують цільові групи у використанні відновлюваних джерел енергії;
 • Досягнення тіснішого співробітництва між цільовими групами  та установами, які підтримують відновлювані джерела енергії  з двох регіонів;
 • Налагодження стабільних зв’язків між цільовими групами  та кінцевими бенефіціарами двох прикордонних регіонів  та набуття необхідних знань, вмінь і  усвідомлення щодо використання  і розвитку відновлюваних джерел енергії;
 • Посилення популяризації використання та розвитку відновлюваних джерел енергії та доступу до інформації про цю проблематику  в двох регіонах охоплених проектом.
Цільова група проекту:
 • підприємці;
 • органи влади;
 • неурядові організації;
 • вищі навчальні заклади;
 • установи з популяризації відновлюваних джерел енергії.
Основні дії (заходи)
 • Підтримка для кластерів відновлюваних джерел енергії. Передбачається сприяння налагодженню коопераційних зв’язків між різними учасниками ринку відновлювальної енергетики (бізнес-структурами, фінансовими організаціями, науково-технічними групами, дослідницькими інститутами, університетами, громадськими організаціями і т.п.).
 • Аналіз потенціалу відновлюваних джерел енергії у контексті  транскордонного співробітництва Польща – Україна. Аналіз буде здійснено на основі проведених опитувань, а також міститиме пропозиції щодо збільшення використання відновлювальної енергії на території дії проекту.
 • Семінари та тематичні конференції про відновлювані  джерела енергії. Семінари та конференцію будуть проводитись регулярно з різною тематикою та для різних цільових груп. У Львівській області передбачається провести 2 семінари та 3і конференції. Будемо вдячні за пропозиції що тематики окремих виступів.
 • Навчальні візити з метою обміну кращими практиками. Передбачається два візити українських представників до Підкарпатського воєводства та два візити польських представників до Львівщини.
 • Виставка відновлюваних джерел енергії, яка надасть можливість широкому колу фірм та науково-технічним і проектним організаціям представити потенційним клієнтам та замовникам свої можливості.
 • Опрацювання «Практичного посібника розвитку відновлюваних джерел енергії з прикладами добрих практик». Цей посібник буде служити практичним порадником для тих, хто захоче на практиці реалізувати установку відновлювальної енергетики.
 • Створення тримовного інтернет-порталу з платформою дистанційного навчання та базою транскордонного  співробітництва у сфері відновлюваних джерел енергії. Портал розміщено за Веб-адресою: http://www.pl-by-ua.rescluster.eu і до кінця січня 2014 він буде наповнений базовою інформацією.
 • Створення консультаційних пунктів відновлюваних джерел енергії. Консультаційний пункт розміщено у  Львові за адресою пр.В.Чорновола 57, офіс 810, тел. 050 9292396, Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Ви можете звертатись до пункту із запитаннями та пропозиціями. Про час індивідуальної зустрічі рекомендуємо попередньо домовитись по телефону або електронною поштою.
Співпраця з проектом.

Якщо Ви зацікавлені:
 • у розвитку відновлювальної енергетики у Вашому місті, районі, селі або селищі;
 • у підготовці енерго-ефективних проектів з використанням ВДЕ,
 • в отриманні нових знань про ВДЕ, особливо щодо практичних аспектів використання цих технологій,
 • у поширенні Вашого особистого досвіду і знань у сфері ВДЕ,
 • у розвитку партнерства із подібними організаціями і структурами із сусідньої Польщі,
 • у розвитку бізнесу та наданню послуг у сфері ВДЕ,
 • у розвитку екологічних видів енергії,
 • у впровадженні нових технологій ВДЕ,
ТО команда проекту пропонує Вам співпрацю через участь у заходах проекту.
 
Представники органів державної влади та місцевого самоврядування.
Представник проекту може приїхати у відрядження до Вашого населеного пункту та провести інформаційну зустріч з вашим фахівцями, представниками місцевого бізнесу, представниками бюджетних установ та іншими особами, які зацікавлені у використанні нових технологій енергозбереження та відновлювальної енергетики.
Якщо Ви зацікавлені у співпраці, то просимо заповнити онлайн-анкету за посиланням
 
Представники бізнесу.
Ви можете представити свої товари і послуги на семінарах і конференціях проекту, надати рекламний матеріал для поширення через консультаційний пункт проекту. Вам також може бути надано безкоштовне місце на виставці, яку буде проводити проекту. Проект також може запросити Вас до участі у навчальному візиті у Польщі. Працівники Вашої фірми можуть підвищити свої компетенції завдяки знайомству із матеріалами проекту. Ваша фірма може також стати членом кластеру ВДЕ, формування якого ініціюватиме проект.
Якщо Ви зацікавлені у співпраці, то просимо заповнити онлайн-анкету за посиланням
 
Представники науки та освіти.
Матеріали проекту будуть корисними для занять зі студентами, проект сприятиме розширенню контактів з бізнесом, владою та екологічними організаціями.  Науковці зможуть знайти партнерів для реалізації інноваційних проектів у сфері ВДЕ,
Якщо Ви зацікавлені у співпраці, то просимо заповнити онлайн-анкету за посиланням
 
Представники неурядових організацій та установ з популяризації відновлюваних джерел енергії
зможуть розширити свої компетенції у сфері ВДЕ, стати членами кластерами та знайти партнерів для спільних проектів.
Якщо Ви зацікавлені у співпраці, то просимо заповнити онлайн-анкету за посиланням
 
Представники всіх цільових груп будуть запрошувати до участі у начальних візитах до Польщі з метою ознайомлення з прикладами використання ВДЕ та налагодження партнерства з польськими структурами, а також до участі всіх інших заходів проекту, які будуть проводитись на території Львівщини
 
Співпраця з ЗМІ
Проект передбачає широку інформаційно-промоційну кампанію і ми запрошуємо представників ЗМІ до ефективної співпраці з використанням можливостей сучасних медіа-технологій.
Якщо Ви зацікавлені у співпраці, то просимо заповнити онлайн-анкету за посиланням
 
Питання та коментарі просимо адресувати Івану Кульчицькому, тел. 050 9292396, Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..